Znížená cena!
BIO omeobital zubná pasta so zeleným ílom, anízom a citrónom, 75 ml2082

BIO homeopatická zubná pasta so zeleným ílom, anízom a citrónom, 75 ml

2082

ARGITAL (Taliansko)

Novinka

Zubná pasta so zeleným ílom, anízom a citrónom. Zabraňuje tvorbe bakteriálneho povlaku a stará sa o hygienu a zdravie zubov a celej ústnej dutiny. Pasta je vhodná pri užívaní homeopatík.

100% zložiek je prírodného pôvodu

Obsah: 75 ml

Viac detailov

5,67 €

-20%

7,08 €

Na sklade

2 pracovné dni

Informácie o produkte

Popis: Argital zubné pasty sú inovatívne pre svoju jedinečnú vlastnosť. Zatiaľ čo tradičné zubné pasty zakladajú svoj čistiaci účinok na báze obrusovania, zubné pasty Argital sú veľmi účinné vďaka absorpčnej sile zeleného ílu, ktorý neobrusuje sklovinu, ale spoločne s ostatnými aktívnymi zložkami zuby účinne čistí, pôsobí preventívne proti zubnému kazu a posilňuje a spevňuje ďasná.

Táto zubná pasta vyrovnáva kyslé prostredie v ústnej dutine a absorbuje povlak a nečistoty. Tým pôsobí proti vytváraniu zubného povlaku, tvorbe zubného kazu, čistí a chráni ďasná pred zápalom. Neobsahuje mentol a preto je vhodná pri užívaní homeopatík.

Bez konzervačných látok, penotvorných látok, sladidiel, fluoridov.

Použitie: Naneste malé množstvo zubnej pasty na zubnú kefku a jemne čistite zuby a ďasná pomocou vertikálnych pohybov na vonkajších stenách zubov a krúživých pohybov na ich vnútorných stenách. Zložky, obsiahnuté v zubných pastách Argital, čistia zuby absorbovaním nečistôt, preto nie je potrebné príliš tlačiť na zubnú kefku, čo podporuje prirodzenú pohodu ďasien.

Certifikácia: BDI, ICEA (BIO Kozmetika)

BDIH ICEA Eco Bio Cosmesi

INCI (Zloženie): Glycerin, Aqua, Kaolin, Calcium Carbonate, Xanthan Gum, Pimpinella Anisum Oil**, Rosa Canina Fruit Extract*, Calendula Officinalis Extract*, Chamomilla Recutita Extract*, Malva Sylvestris Extract*, Citrus Medica Limonum Oil*, Solum Fullonum (Zelený íl), Maris Sal Morská soľ), Styrax Benzoin Extract, Berberis Vulgaris Extract, Alcohol*.

* Zložky pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva.

**Prírodné esenciálne oleje obsahujú: Limonene, Linalool.

Produkty z rovnakej kategórie