Znížená cena!
Bio regeneračné serum na tvár so šípkou

BIO regeneračné pleťové sérum s olejom šípovej ruže, 30 ml

FT03

Saper (Španielsko)

Novinka

Vďaka vysokej nutričnej a regeneračnej sile je vhodné na suchú alebo zrelú pleť, vyžadujúcu hĺbkové vyživovanie. Silná regeneračná schopnosť šípkového oleja umožňuje jeho využitie na zníženie škvŕn, jaziev a korekcií škvŕn pokožky spôsobených slnkom.

96,7 % zložiek pochádza z ekologického poľnohospodárstva

Obsah: 30 ml

Viac detailov

17,27 €

-20%

21,58 €

Na sklade

2 pracovné dni

Informácie o produkte

Popis: Vyrobené z bio šípkového oleja lisovaním za studena, z prvého lisovania, ktoré zaručuje zachovanie všetkých jeho dôležitých vlastností. Vyživuje, regeneruje a vyhladzuje chyby pokožky tváre, vrátane vyrovnávania odtieňov pokožky a korekcie dermatoheliózy (predčasné starnutie pokožky vyvolané jej častým alebo dlhým vystavením slnečnému žiareniu).

Sérum je ručne vyrobené a zabalené. Nie je testované na zvieratách.

Použitie: Špeciálne odporúčame na suchú alebo zrelú pleť. Končekmi prstov naneste sérum na tvár a jemnou masážou vmasírujte až do úplného vsiaknutia. Nezabúdajte, že ružový olej je citlivý na svetlo, preto neodporúčame aplikáciu séra počas dňa.

Náš typ: Zmiešajte niekoľko kvapiek regeneračné pleťového séra so šípkovým olejom v dlani ruky s niekoľkými kvapkami vody, pomiešajte prstami (vytvorte emulziu) a naneste na tvár.

Bio Certifiácia: BioVidaSana – Bio.inspecta (BIO Kozmetika)

BioVidaSanabio.inspecta

INCI (Zloženie): Rosa canina fruit oil*, Citrus sinensis peel oil expressed, limonene**, Cymbopogon martini herb oil, Tocopherol, linalool**, citral**, geraniol**, farnesol**.

* Zložky pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva

** Prirodzene prítomné v esenciálnych olejoch

Súvisiace produkty

BIO olej s nechtíkom a sladkým pomarančom na suchú, citlivú a poškodenú pokožku. 97% zložiek pochádza z ekologického poľnohospodárstva Obsah: 100 ml

16,60 € 20,75 € -20%

Doporučujeme pre ranné a večerné hĺbkové čistenie suchej a zrelej pokožky tváre. Nie je vhodné na mastnú pleť. Olej šípovej ruže pôsobí omladzujúco, regeneruje a vyživuje suchú a poškodenú pokožku. Vhodné aj na odstránenie maku-upu. 98% zložiek pochádza z ekologického poľnohospodárstva Hmotnosť: 115 g

6,53 € 8,17 € -20%

Produkty z rovnakej kategórie